درباره روان نت

روان نت با هدف راه اندازی مرکز تخصصی مشاوره روانشناسی راه اندازی شده و سرویس های متنوعی را در این باره ارائه می دهد. مشاوره اینترنتی بدون ثبت نام، مشاوره اینترنتی با ثبت نام و مشاوره تلفنی از مجموعه سرویس هایی می باشند که روان نت تا کنون راه اندازی نموده و به سرعت به دنبال راه ندازی سرویس های بیشتر می باشد. مشاورین متخصص و با تجربه در کنار یکدیگر جمع شده اند تا بهترین مشاوره ها را به پرسش ها هموطنان عزیز ارائه نمایند.

روان نت چه کاری انجام می دهد؟

هر فردی در تمام مراحل زندگی ممکن است دچار مشکلات ریز و درشت روانشناختی شود. این موارد را باید جدی گرفت تا در آینده آسیب های جبران ناپذیری را تحمل نکنیم. روان نت بستری را فراهم نموده تا بتوانید در مسیر درست قرار گرفته و بهترین ها را در زندگی تجربه نمایید.
 • مشاوره اینترنتی بدون ثبت نام

  ساده ترین راه برای دریافت مشاوره از مشاورین روان نت، انتخاب مشاوره بدون ثبت نا می باشد. شما بسیار راحت و به رایگان متن پرسش و فیلد های مربوط به سوالتان را وارد می کنید و دکمه ثبت را کلیک می کنید. سپس بلافاصله سیستم برای شما کد پیگیری را صادر میکند. شما میتوانید با استفاده از آن کد پیگیری در صفحه پیگیری پرسش پاسخ خود را مشاهده نمایید.

 • مشاوره اینترنتی با ثبت نام

  برای استفاده از مشاوره اینترنتی با ثبت نام شما به راحتی از منو حساب کاربری در سایت ثبت نام نموده و سپس وارد حساب کاربری تان می شوید. دقت داشته باشید که مزایای مشاوره با ثبت نام این است که شما می توانید لیست مشاوره های خود را داشته باشید و بعدا به راحتی آن ها را مشاهده نمایید. همچنین امکان ثبت چند پرسش در ادامه پاسخ مشاور برای شما وجود خواهد داشت.

 • مشاوره تلفنی

  در مشاوره های اینترنی ممکن است برای مواردی که پرسش شما نیاز به پاسخ های طولانی و اطلاعات دقیق از شما داشته باشد، کیفیت لازم در پاسخ موجود نباشد. به همین جهت مشاوره تلفنی راه اندازی شد تا بتوان به راحتی تبادل اطلاعات صورت پذیرد.


سرویس های جانبی روان نت چه هستند؟

 • مجله روانشناسی

  مجله ای با بیش از صد ها مطلب جذاب و کاربردی روانشناسی، مدیریت روابط، پیشرفت اجتماعی، زندگی بهتر و عناوین دیگر، برای هر فردی که به آگاهی برای رسیدن به هدف اعتقاد دارد سرویس قابل توجهی می باشد. همچنین قابلیت عضویت در خبرنامه در این سرویس وجود دارد تا هر روز امکان دریافت مطالب جدید از دسته بندی موضیوعی دلخواه خود را داشته باشید


روان نت واقعا رایگان است؟!

بله روان نت رایگان است و با حمایت های مالی شما عزیزان به فعالیت ود ادامه می دهد. اگر چه پلن های مالی نیز وجود دارند اما طرح مشاوره به صورت رایگان امکان پذیر می باشد.

چشم انداز روان نت چه نقطه ای را نشانه می رود؟

روان نت به دنبال آن است تا بهترین بستر برای ارائه مشاوره روانشناسی را برای هموطنان خود فراهم سازد. و در هر کجای ایران صحبت از مشاوره روانشاسی شد نام روان نت در ذهن ها نقش ببندد.