وب سایت تان را از ما بخواهید

در دوره نوین عصر ارتباطات، طراحی وب سایت و داشتن اپلیکیشن برای هر فردی از ارکان مهم محسوب می شود. بسیاری از اشخاص از کانال فضای مجازی وارد شبکه روابط شما خواهند شد. و همچنین با وجود وب سایتی هم قامت جایگاه اجتماعی تان می توانید به اعتبارتان بیافزایید. مجموعه با سابقه روان نت با در اختیار داشتن تیمی قدرتمند این امکان را برای شما فراهم کرده است تا با قیمتی مناسب و کیفیتی بالا، وب سایتی درخور سلیقه تان سفارش دهید.
برای ثبت سفارش، به شماره 09034963499 پیامک دهید ویا تماس بگیرید.

مراحل کار در روان نت چه هستند؟

زمانی که سفارش شما به دست ما رسید کار تیم روان نت آغاز می شود. در کم تر از 24 ساعن با شما تماس گرفته می شود و پیرامون تمام مسائل مرتبط با پروژه مورد نظر شما صحبت خواهد شد. در این میان مسائل مرتبط با ویژگی های کلی پروژه و تعرفه های مورد نیاز پروژه شما نیز بیان خواهند شد. تمام مراحل نیازسنجی، تحلیل و طراحی در کم تر از 5 روز با شما هماهنگ شده و انجام خواهند شد.
 • نیاز سنجی دقیق پروژه

  در این مرحله با توجه به موارد کلی که در مذاکرات ابتدایی مطرح می شوند، موارد جزئی در اختیار شما قرار می گیرند تا بتوانید از میان آن ها انتخاب کنید. و یا در صورتی که ویژگی جدیدی مد نظر شما باشد می توانید آن را بیان نماید.

 • تحلیل و زمان بندی پروژه

  مرحله تحلیل و زمان بندی پروژه کاملا توسط تیم تحیل با تجربه روان نت انجام می پذیرد. نتایج این مرحله نیز در قالب های مشخص و استاندارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا از جزئیات کار با خبر باشید.

 • پیاده سازی و برنامه نویسی

  مرحله پیاده سازی و برنامه نویسی نیز توسط تیم حرفه ای برنامه نویسی روان نت انجام خواهد پذیرفت. در این مرحله از به روزترین تکنولوژی ای مناسب پروژه شما استفاده خواهد شد.

 • استقرار، آموزش و پشتیبانی

  در فاز نهایی، پس از تست و استقرار پروژه جلسه ای مبنی بر آموزش شما جهت کار با وب سایت برگزار خواهد شد. همچنین در صورت تمایل شما می توانید پشتیبانی پروژه خودتان را نیز به تیم روان نت بسپارید.


سرویس های جانبی روان نت چه هستند؟

 • مارکتینگ و شبکه های اجتماعی

  کانال قابل توجه دیگری از اشخاص توسط شبکه های اجتماعی برای شما خواهند آمد. مارکتینگ در دنیای فضای مجازی تاثیر پررنگی به خود گرفته و این کاری است که تیم روان نت به خوبی می تواند برای شما انجام دهد.

  خدمات سئو و افزایش بازدید سایت

  تیم روان نت علارغم این که در مراحل تحلیل و برنامه نویسی نکات سئو پروژه شما را به خوبی رعایت می کند، می تواند کار خدمات سئو پس از استقرار را نیز برای شما انجام دهد.


چشم انداز نهایی از طراحی سایت توسط تیم روان نت

تیم روان نت با دوربردی مناسب و برنامه ریزی شده پروژه شما را انجام خواهد داد. زمانی که شما وب سایت تان را از مجموعه روان نت تحویل می گیرید در واقع در ابتدای تجربه شما از پیوند موثر فضای مجازی با خود خواهید بود.
پس زمان را از دست ندهید و همین الان برای ثبت سفارش خود اقدام نمایید 09034963499